Della Sante Krem Pistacjowy 190g (8szt) X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 500058_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Krem pistacjowy do smarowania to uwielbiany przez miłośników orzechowych smaków produkt, który zachwyca swoją kremowością i aromatem. Idealny do smarowania, pieczenia czy jako dodatek do deserów – zawsze nadaje wyjątkowego charakteru każdej potrawie.
Starannie przygotowany, charakteryzuje się aksamitną konsystencją i wyrazistym smakiem pistacji. Doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wyjątkową przyjemność jedzenia.
aksamitna konsystencja i wyrazisty smak pistacji
idealny do pieczywa, naleśników i deserów
pyszna propozycja dla każdego
wygodne, praktyczne opakowanie – 190 g
Parametry produktu
| Składniki | 30 % pistacje, cukier, olej słonecznikowy, tłuszcz palmowy, odtłuszczone mleko w proszku, mleko w proszku pełne, serwatka w proszku (mleko), koncentrat (kurkumy, spiruliny), emulgator: lecytyny (ze słonecznika); aromat. |
|---|---|
| Dodatki | Z orzechami |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 190 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sante sp. z o. o. (dawniej sante a.kowalski sp. j.) ulica i numer: jagiellońska 55a kod pocztowy i miasto: 03-301 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 297 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 210 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Wilgotność względna powietrza nie powinna przekraczać 75%, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, max. 20oc/ |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 610 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2533 kJ |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 48 g |
| Cukry | 31 g |
| Zawartość węglowodanów | 32 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: