Delicje Szampańskie Jagodowe Ciemna Czekolada 147g
Wystaw opinię o produkcie
Biszkopty z galaretką o smaku jagodowym (52 %) oblewane czekoladą (15 %).
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 601557
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Biszkopty z galaretką o smaku jagodowym (52 %) oblewane czekoladą (15 %)
Parametry produktu
| Typ | Delicje |
|---|---|
| Smak | Jagodowy |
| Dodatki | Z galaretką |
| Zawartość netto | 147 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, czekolada 15% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, emulgatory (lecytyny sojowe, E 476), aromat], mąka pszenna, jaja, woda, skrobia ziemniaczana, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), olej rzepakowy, substancja żelująca (pektyny), regulatory kwasowości (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, cytryniany sodu), barwniki (E 120, węgiel roślinny, karoteny), aromaty, sól, substancja spulchniająca (węglany amonu), emulgator (E 471). Oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mondelez Polska sp z o.o. Ulica i numer: Domaniewska 49 Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 361 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 53 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 224 kJ |
| Wielkość porcji | 14,7 g |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian, E120 Kwas karminowy, koszenila, E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator, Barwnik |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: