Debic Śmietanka Culinaire Original 20% 1L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 558186-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Śmietanka |
|---|---|
| Pojemność | 1 l (dm?) |
| Zawartość tłuszczu | 20 % |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | Śmietanka do gotowania |
| Składniki | ŚMIETANKA; skrobia modyfikowana; stabilizatory: E466, E331, karagen; emulgator: E471. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 1,01 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: FrieslandCampina Nederland B.V.Ulica i numer: Stationsplein 4Kod pocztowy i miasto: 1062 Amersfoort NL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: