Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 503776
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dark Horse Zinfandel to czerwone, wytrawne wino. Można w nim odnaleźć aromaty bogatych, ciemnych, dżemowych owoców, uzupełnione nutami skóry, przypraw i czarnego pieprzu.
Idealnie komponuje się z makaronami, szczególnie z kremowymi sosami, a także z wieprzowiną oraz ze steckami
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Zinfandel |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Mięso czerwone, Makarony, Aperitif |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 14,5 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Kalifornia |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cedc international sp. z o.o. ulica i numer: kowanowska 48 kod pocztowy i miasto: 64-600 oborniki wlkp. pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: