Danone Gratka o smaku truskawkowym Deser 4 x 115 g = 460 g
Wystaw opinię o produkcie
Deser o smaku truskawkowym z mlekiem i żywymi kulturami bakterii.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 515569
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Deser o smaku truskawkowym z mlekiem i żywymi kulturami bakterii.
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Jogurtowy |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy |
| Składniki | Mleko odtłuszczone (34%), serwatka odtworzona (z mleka), woda, cukier, śmietanka, skrobia modyfikowana, żelatyna, żywe kultury bakterii, aromat, proszek truskawkowy, barwnik: karmin. może zawierać zboża zawierające gluten, jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 460 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 14,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 74 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 314 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 361 kJ |
| Wielkość porcji | 115 g |
| Zawartość białek | 1,8 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 12,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina B12 | 0,375 μg/100g |
|---|---|
| Kwas foliowy (witamina B9) | 30 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 15 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,21 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Poziom znakowania Nutriscore | B |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: