Danone Danonki Mega truskawka - wanilia 4x90g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5900643032589
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 259291
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
1 kubeczek Danonków 90 g jest źródłem wapnia i witaminy D. Wapń jest potrzebny do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości, a witamina D dodatkowo przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego u dzieci. Ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy, Waniliowy |
| Składniki | Truskawka: twarożek odtłuszczony (z mleka), śmietanka, cukier, przecier z truskawek 6,2%, wapń, witamina d, skrobia modyfikowana, soki zagęszczone: z cytryny, czarnej marchwi; aromaty, substancja zagęszczająca: guma guar. wanilia: twarożek odtłuszczony (z mleka), śmietanka, woda, cukier, wapń, witamina d, skrobia modyfikowana, sok cytrynowy zagęszczony, aromaty, ekstrakt z wanilii, substancja zagęszczająca: guma guar. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 360 g |
| Pojemność | 360 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 225 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,7 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 90 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 82 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 378 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 345 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 9,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 180 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 23 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 30 %RWS |
| Witamina D | 1,5 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Poziom znakowania Nutriscore | B |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: