Danio Serek homogenizowany o smaku ciasteczkowym 520 g (4x130 g)
Wystaw opinię o produkcie
Danio Serek homogenizowany o smaku ciasteczkowym 52 g (4x13 g)
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 968041
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Danio Serek homogenizowany o smaku ciasteczkowym 520 g (4x130 g)
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Ciasteczkowy |
| Składniki | twaróg odtłuszczony, śmietanka, woda, cukier, skrobia kukurydziana, ciastko sproszkowane 0,50% [mąka (kukurydza, ryż), cukier, masło, substancja spulchniająca (węglany amonu), sól], sok z cytryny zagęszczony, koncentrat z marchwi, aromat, syrop cukru karmelizowanego. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 520 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 105,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 441,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Poziom znakowania Nutriscore | B |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: