Dan Cake Sandwich pszenny 375g
Wystaw opinię o produkcie
Pieczywo tostowe. Bochenek o kształcie prostopadłościanu, nadanym przez formę do wypieku, pokrojony na kromki, zapakowany w woreczek foliowy z nadrukiem, zamknięty z jednej strony klipsem.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 888874
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Pieczywo tostowe. Bochenek o kształcie prostopadłościanu, nadanym przez formę do wypieku, pokrojony na kromki, zapakowany w woreczek foliowy z nadrukiem, zamknięty z jednej strony klipsem.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Pszenny |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna 58%, woda, zakwas pszenny chlebowy (woda, mąka pszenna), olej rzepakowy, cukier, drożdże, sól, mąka z bobu, środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy; regulator kwasowości: octany sodu; alkohol etylowy. Produkt może zawierać nasiona sezamu, mleko (łącznie z laktozą), orzechy i jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 375 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dan Cake Polonia Sp z o.o. Ulica i numer: Transportowców 15 Kod pocztowy i miasto: 32-500 Chrzanów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 273 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1154 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,4 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: