Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 805432_wielopak_7
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Klasyczne bułki do hot dogów idealne jako przekąska jak i danie główne. To propozycja dla miłośników smaku domowych hot-dogów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Bułki |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna 69% (kraj pochodzenia: niemcy), woda, cukier, olej słonecznikowy, drożdże, sól, glukoza, emulgator: e472e; mąka ze słodu jęczmiennego, regulator kwasowości: octany sodu; substancja konserwująca: e282; aromat, alkohol etylowy. produkt może zawierać nasiona sezamu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 320 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 22 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dan Cake Polonia Sp z o.o. Ulica i numer: Transportowców 15 Kod pocztowy i miasto: 32-500 Chrzanów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 291 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1232 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 9,4 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,1 g |
| Cukry | 8,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: