Dallmayr Crema d'Oro Intenso kawa w kapsułkach 78g
Wystaw opinię o produkcie
Dallmayr Crema d'Oro intensa to najwyższej jakości mieszanka szlachetnych ziaren arabiki wyżynnej o aromatycznym, zrównoważonym aromacie i aksamitnej, delikatnej piance. Idealna do przygotowania café cr?me.
Z tych kapsułek można przygotować kawę Dallmayr o pełnym, wspaniałym smaku, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Każda kapsułka jest zamknięta indywidualnie, zachowuje pełny aromat i jest bardzo łatwa w użyciu. Kapsułki pasują do ekspresów do kawy systemu Tchibo Cafissimo* lub K-fee.
*Znaki towarowe podmiotu trzeciego, z którym nie mamy żadnego powiązania.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 879720
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dallmayr Crema d'Oro intensa to najwyższej jakości mieszanka szlachetnych ziaren arabiki wyżynnej o aromatycznym, zrównoważonym aromacie i aksamitnej, delikatnej piance. Idealna do przygotowania café crème.
Z tych kapsułek można przygotować kawę Dallmayr o pełnym, wspaniałym smaku, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Każda kapsułka jest zamknięta indywidualnie, zachowuje pełny aromat i jest bardzo łatwa w użyciu. Kapsułki pasują do ekspresów do kawy systemu Tchibo Cafissimo* lub K-fee.
*Znaki towarowe podmiotu trzeciego, z którym nie mamy żadnego powiązania.
Parametry produktu
| Rodzaj | W kapsułkach |
|---|---|
| Zawartość netto | 78 g |
| Typ | Arabika (coffea arabica) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | kawa palona mielona, 100 % Arabica |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| UTZ - Data ważności certyfikatu | 2023-10-29 |
| UTZ certyfikowane | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kruger Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Podstoczysko 42 Kod pocztowy i miasto: 07-300 Ostrów Mazowiecka PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 125 ml |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: