'DUOPAK PORTAREI white medium dry + red medium dry 2 x 0,75L
Wystaw opinię o produkcie
Wina PortaRei powstają w rodzinnej winiarni Arcos do Rei. To trzy pokolenia winiarzy z pasją i uprawy winorośli w najlepszych regionach Portugalii. PortaRei to fascynujące spotkanie z portugalskimi winami.
PortaRei White Medium Dry delikatne wino o jasnosłomkowej barwie i aromatach białych owoców z nutami cytrusowymi. W smaku lekkie, orzeźwiające z miłym finiszem.
Idealnie pasuje do owoców morza, delikatnych białych mięs, zapiekanek warzywnych.
Serwować w temperaturze 10-12°C.
PortaRei Red Medium Dry to wino o rubinowej barwie i aromatach dojrzałych czerwonych owoców. W smaku lekkie, harmonijne z delikatną kwasowością i miękkim finiszem.
Idealnie pasuje do picia solo, dań z grilla, esencjonalnych dań mięsnych, pieczonych warzyw.
Serwować w temperaturze 14-16°C.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 798568
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Wieloszczepowe |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Vin de Table |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Portugalia |
| Waga jednostkowa brutto | 2,45 kg |
| Region pochodzenia | ANADIA |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 14 - 16 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinum wines sp. z o.o. ulica i numer: wołodyjowskiego 70/1 70/1 kod pocztowy i miasto: 02-724 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Duopak portarei białe i czerwone półwytrawne |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 189 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: