DROSED KACZKA PEKIN Z JABŁKAMI OK. 2,25 KG DROBIOWY SUROWY WYRÓB MIĘSNY
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 900548
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
KACZKA PEKIN Z JABŁKAMI DROBIOWY SUROWY WYRÓB MIĘSNY
Parametry produktu
| Gatunek drobiu | Kaczka |
|---|---|
| Skóra | Ze skórą |
| Kości | Z kośćmi |
| Sposób konserwacji | Chłodzone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kaczka pekin bez podrobów 87 %, jabłka 12 %, sól, przyprawy, cukier. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Waga jednostkowa brutto | 2,28 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,03 - 2,48 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: drop s.a. ulica i numer: al wojska polskiego 1 kod pocztowy i miasto: 63-500 ostrzeszów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 218 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 903 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: