DRAGON Klej do plastiku 50ml
Wystaw opinię o produkcie
Profesjonalny, supermocny klej do klejenia na zimno
różnych rodzajów tworzyw sztucznych, bez potrzeby
użycia utwardzacza lub aktywacji termicznej.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 26271
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Profesjonalny, supermocny klej do klejenia na zimno
różnych rodzajów tworzyw sztucznych, bez potrzeby
użycia utwardzacza lub aktywacji termicznej.
Parametry produktu
| Piktogramy GHS | Działanie uczulające na drogi oddechowe, Działanie mutagenne na komórki rozrodcze, Rakotwórczość, Działanie szkodliwe na rozrodczość, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie toksyczne na narządy docelowe – powtarzane narażenie, Zagrożenie spowodowane aspiracją (GHS08), Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07), Gazy utleniające, Substancje ciekłe utleniające, Substancje stałe utleniające (GHS03) |
|---|---|
| Zagrożenie | Nie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dragon polska spółka o ograniczoną odpowiedzalnością ulica i numer: witolda pileckiego 5 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
| Krótki opis marketingowy | Klej do plastiku |
| Pojemność użytkowa | 50 ml |
| Czas schnięcia | 20 min |
| Temperatura aplikacji | 5 - 30 °C |
| Rodzina kolorów | Bezbarwny |
| Materiał wykonania | Klej |
| Gwarancja | 12 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: