DRAGON Klej do butów poliuretanowy 50ml
Wystaw opinię o produkcie
Profesjonalny, supermocny klej do klejenia na zimno
skóry, gumy i różnych rodzajów tworzyw sztucznych, bez
potrzeby aktywacji termicznej. Posiada dużą odporność na
ściskanie i zginanie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 270292
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Profesjonalny, supermocny klej do klejenia na zimno
skóry, gumy i różnych rodzajów tworzyw sztucznych, bez
potrzeby aktywacji termicznej. Posiada dużą odporność na
ściskanie i zginanie
Parametry produktu
| Piktogramy GHS | Działanie uczulające na drogi oddechowe, Działanie mutagenne na komórki rozrodcze, Rakotwórczość, Działanie szkodliwe na rozrodczość, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie toksyczne na narządy docelowe – powtarzane narażenie, Zagrożenie spowodowane aspiracją (GHS08), Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne (GHS02), Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
|---|---|
| Zagrożenie | Nie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dragon polska spółka o ograniczoną odpowiedzalnością ulica i numer: witolda pileckiego 5 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
| Krótki opis marketingowy | Klej do butów poliuretanowy 50ml |
| Pojemność użytkowa | 50 ml |
| Czas schnięcia | 20 min |
| Temperatura aplikacji | 5 - 30 °C |
| Rodzina kolorów | Bezbarwny |
| Materiał wykonania | Klej |
| Gwarancja | 12 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: