'DORATO Rose różowe słodkie 750ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 557896_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Szczep | Nie dotyczy - wino owocowe |
| Rodzaj | Owocowe |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 10,5 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,37 kg |
| Region pochodzenia | Polska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: