DELI Q SNACK Gouda kostki/ Mieszanka studencka 100g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 374812-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
DELI Q SNACK łączy w sobie kremowy ser gouda w formie poręcznych kostek oraz mieszanki studenckiej. Każdy składnik został starannie dobrany, aby zapewnić harmonijną kompozycję smaków.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Gouda |
| Forma | Paczkowany |
| Smak | Łagodny, Orzechowy |
| Składniki | Gouda cubes: pasteryzowane mleko, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna. mieszanka studencka: orzeszki ziemne blanszowane prażone (orzeszki ziemnie blanszowane 98 %, olej rzepakowy), rodzynki (rodzynki 99,5 %, olej słonecznikowy), orzechy nerkowca, orzechy laskowe łuskane, migdały łuskane. produkt może zawierać fragmenty łupin. |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 21 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 428 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1779 kJ |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość soli | 0,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: