Czosnek marynowany 190g Urbanek
Wystaw opinię o produkcie
Jedrne, chrupkie ząbki czosnku w aromatycznej słodko-słonej zalewie. Wyśmienity dodatek do mięs, wędlin oraz sałatek. Mogą stanowić osobną przekąskę i być doskonałą alternatywą dla ogórków konserwowych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 102373
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Inne |
| Zawartość netto | 190 g |
| Składniki | Czosnek, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, mieszanka przypraw ( zawiera gorczycę) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 120 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bracia urbanek sp. z o.o. (dawniej firma bracia urbanek andrzej i jacek urbanek spółka jawna) ulica i numer: katarzynów 59 f kod pocztowy i miasto: 99-400 łowicz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: