Czekolada gorzka 70% kakao bez cukru, słodzona erytrytolem KETO 100 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4779021231521
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Czekolada bez cukru, słodzona erytrytolem, min. 70% kakao. Odpowiednia dla osób na diecie keto.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
masa kakaowa, substancja słodząca: erytrytol, masło kakaowe, emulgator: lecytyna słonecznikowa.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1854 kJ/ 449 kcal |
| Tłuszcz | 41 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 26 g |
| Węglowodany | 36 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Błonnik | 10 g |
| Białko | 9.1 g |
| Sól | 0.02 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: