Czas na Herbatę - Zestaw dwie herbaty owocowe 2x70g
Wystaw opinię o produkcie
Zestaw kompozycji owocowych doskonałych na chłodne dni
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 929502
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Liściasta |
|---|---|
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | Owocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 140 g |
| Parzenie - temperatura wody | 95 |
| Składniki | Herbata owocowa Bora Bora: jabłko suszone, hibiskus, czarny bez owoc, papaja kandyzowana (papaja, cukier), truskawka liofilizowana, malina liofilizowana, kwiat słonecznika, bławatek, aromat. Herbata owocowa Ogrody Edenu: papaja kandyzowana (papaja, cukier), mango kandyzowane (mango, cukier), jabłko suszone, hibiskus, pomarańcza suszona, skórka granatu, aromat. Produkty mogą zawierać migdały. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska, Egipt, Tajlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Progressive Agata SzurlejUlica i numer: Polanowicka-Północna 2Kod pocztowy i miasto: 51-180 Wrocław PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 5 - 8 min |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: