Czas na Herbatę Matcha japońska Ujicha 100g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 246105
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Matcha - herbata japońska w formie proszku już w XIII wieku pomagała buddyjskim mnichom osiągnąć skupienie podczas medytacji.
Powstaje z wysuszonych i zmielonych liści herbacianych i wyróżnia się intensywnym, zielonym kolorem.
Posiada mnóstwo wartościowych składników, takich jak polifenole: L-teanina, antyoksydanty, które dodatkowo pozytywnie wpływają na metabolizm, a także witaminy A i C, potas, wapno, żelazo i cynk. Dodatkowo, zawiera więcej kofeiny niż kawa i wykazuje działanie hamujące powstawanie komórek nowotworowych. Nasza Matcha Japońska Ujicha pochodzi z regionu Uji z Kioto, słynącego z wyjątkowo czystych wód i żyznej gleby.
Bardzo dobrze smakuje z mlekiem, napojem roślinnym oraz lub z ulubionym sokiem.
Parametry produktu
| Rodzaj | Zielona |
|---|---|
| Smak | Klasyczne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Parzenie - temperatura wody | 70 |
| Składniki | 100% japońska herbata matcha |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Japonia |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: progressive sp. z o.o. ulica i numer: sosnowiecka 5 kod pocztowy i miasto: 52-008 wrocław pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: