Czajnik elektryczny Esperanza EKK116X Spring 1L Inox
Wystaw opinię o produkcie
Bezprzewodowy czajnik Esperanza SPRING sprawdzi się zarówno na wyjeździe jak i w małej kuchni, gdzie nie zajmie dużo miejsca. Zagotujesz w nim tylko tyle wody, ile akurat jest Ci potrzebne, dzięki czemu oszczędzisz wodę oraz energię. Pojemność: 1 L. Maksymalna moc: 1350 W. Zasilanie: 220-240 V. Materiał: stal nierdzewna, wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody. Wbudowana płyta grzewcza. Zabezpieczenie przed gotowaniem bez wody.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 164532
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Pojemność | 1 l (dm?) |
|---|---|
| Moc | 1350 W |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne, Stal nierdzewna |
| Filtr | Tak |
| Rodzaj filtra | Stalowy |
| Kolor | Czarny, Stalowy |
| Grzałka | Ukryta |
| Długość przewodu | 70 cm |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,92 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,34 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: esperanza sp. j. poterek ulica i numer: poznańska 129/133 kod pocztowy i miasto: 05-850 ożarów mazowiecki pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Cechy urządzenia | Miejsce na nawinięcie przewodu, Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, Nienagrzewające się uchwyty, Obrotowa podstawa |
| Zasilanie | 230 V |
| Krótki opis marketingowy | Bezprzewodowy czajnik esperanza spring sprawdzi się zarówno na wyjeździe jak i w małej kuchni, gdzie nie zajmie dużo miejsca. zagotujesz w nim tylko tyle wody, ile akurat jest ci potrzebne, dzięki czemu oszczędzisz wodę oraz energię. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: