Czajnik Braun WK1100.WH
Wystaw opinię o produkcie
Braun Series 1 to funkcjonalna seria śniadaniowa, skierowana do kreatywnych, świadomych stylu miłośników minimalistycznej sztuki użytkowej. Ponadczasowy, prosty i elegancki design urządzeń odświeży i ożywi wystrój kuchni, a zaawansowane funkcje pomogą z energią zacząć każdy dzień!
Współczesna kolekcja Braun, dostępna w uniwersalnych kolorach: czarnym, białym i białym z elementami soczystej zieleni, to hołd dla piękna prostoty wzornictwa przemysłowego. Bezkompromisowa, niemiecka jakość wykonania, z której słynie marka Braun, w połączeniu z lekką linią, dbałością o detale oraz nutką ekstrawagancji, dodadzą kuchennemu wnętrzu charakteru. Aromatyczna kawa lub kubek ulubionej herbaty i świeże, chrupiące tosty czy grzanki, przygotowane w kilka chwil, to najlepszy przepis na udany poranek!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 112706
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Pojemność | 1,7 l (dm?) |
|---|---|
| Moc | 2200 W |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Filtr | Tak |
| Rodzaj filtra | Wyjmowany, Zmywalny, Wapienny |
| Kolor | Biały |
| Grzałka | Ukryta |
| Długość przewodu | 100 cm |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,42 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De'Longhi Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Puławska 303Kod pocztowy i miasto: 02-785 Warszawa PL |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie bez wody, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed włączeniem bez wody |
| Cechy urządzenia | Nienagrzewające się uchwyty, Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, Miejsce na schowanie przewodu, Obrotowa podstawa, Wskaźnik poziomu wody |
| Zasilanie | 220 V |
| Wymiary (SxWxG) | 16 x 26 x 21,7 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: