Cyrkulator powietrza Webber FF400
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 454736
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wentylator podłogowy - cyrkulator Webber FF400. Wydajny, energooszczędny silnik elektryczny. Duża Moc - 80 W. Możliwość regulacji kąta nachylenia o 120 st.
Parametry produktu
| Moc | 80 W |
|---|---|
| Liczba prędkości nawiewu | 3 |
| Średnica śmigła | 40 cm |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Kolor | Srebrny |
| Zabezpieczenie antypoślizgowe | Tak |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/09/0/1309031.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 4,3 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,8 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: phu metrex ulica i numer: grunwaldzka 229 9 kod pocztowy i miasto: 60-179 poznań pl |
| Krótki opis marketingowy | Wentylator podłogowy webber ff400 - 80 w . 3 biegi. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: