Cynamon cały 3 sztuki 12g Prymat X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 849422_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Cynamon cały Prymat to wyjątkowo aromatyczna przyprawa korzenna. Charakteryzuje się słodkim, intensywnym, ale lekko piekącym smakiem. Cynamon cały Prymat urzeka swym zapachem i daje nam niezwykłe możliwości kulinarne. Idealnie wzbogaca zarówno pikantne, mięsne potrawy, jak i słodkie desery.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Cynamon |
| Przeznaczenie | Cynamon cały Prymat jest nieodłącznym składnikiem wielu deserów, a zwłaszcza wypieków, którym towarzyszą jabłka. Stosuje się go również do napojów mlecznych, kawy czy herbaty. Nadaje wyjątkowego aromatu domowym nalewkom. Niektórzy nie wyobrażają sobie przyrządzenia dziczyzny bez dodatku cynamonu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 10 g |
| Składniki | Cynamon cały |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: