Cykoria Instant 100g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5901769090903
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 323998
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Cykoria to produkt całkowicie , niskokaloryczny, bezkofeinowy i bezglutenowy. Nasz produkt jest w 100% pochodzenia roślinnego, wytwarzany z korzenia cykorii, bez użycia konserwantów. Zawarta w cykorii inulina to rozpuszczalny błonnik, który zwiększa przyswajanie wapnia w organizmie, ogranicza wchłanianie tłuszczów, wywołuje uczucie sytości, obniża poziom cholesterolu we krwi, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu pokarmowego. Cykoria to idealny wybór dla osób, które świadomie dobierają skład produktów, prowadzą zdrowy tryb życia oraz dbają o linię.
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 100 g |
| Typ | Z cykorii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Cykoria instantyzowana 100% |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: z.w.c. karwit k. t. matyszkiel sp. jawna ulica i numer: częstochowska 93c kod pocztowy i miasto: 62-800 kalisz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 100 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 296 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1238 kJ |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 38,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 49,8 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: