'Cydr Lubelski Antonówka niefiltrowany 0,75l X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 73378_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Antonówka Niefiltrowana 750 ml
Cydr Lubelski Antonówka Niefiltrowany powstaje na Lubelszczyźnie. Wytwarzamy go ze świeżo tłoczonego soku z polskich jabłek. Do fermentacji używamy tylko jednej odmiany jabłek – Antonówka. Fermentację cydru prowadzimy w kontrolowanej temperaturze, nie filtrujemy go - dzięki czemu zachowuje swój intensywny aromat i niepowtarzalny smak. Cydr Lubelski Antonówka leżakuje 6 miesięcy.
Nie jest wytwarzany z koncentratu.
Produkt bezglutenowy.
Parametry produktu
| Zawartość alkoholu | 4,5 % obj. |
|---|---|
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
|---|---|
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
| Wielkość porcji | 150 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: