Curry 900g Prymat Gastroline
Wystaw opinię o produkcie
Przyprawa curry jest kompozycją ziół, przypraw i
suszonych warzyw o charakterystycznym, pikantnym
aromacie i intensywnym smaku, między innymi: imbiru,
lubczyku, kardamonu, kolendry, pieprzu czarnego, chili,
cynamonu. Curry jest jedną z najpopularniejszych
mieszanek przyprawowych na świecie, dlatego nie
może jej zabraknąć w żadnej kuchni.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 588840
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Przyprawa curry jest kompozycją ziół, przypraw i
suszonych warzyw o charakterystycznym, pikantnym
aromacie i intensywnym smaku, między innymi: imbiru,
lubczyku, kardamonu, kolendry, pieprzu czarnego, chili,
cynamonu. Curry jest jedną z najpopularniejszych
mieszanek przyprawowych na świecie, dlatego nie
może jej zabraknąć w żadnej kuchni.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Curry |
| Przeznaczenie | Przyprawę curry stosuje się najczęściej do potraw mięsnych, zwłaszcza z drobiu, wieprzowiny i baraniny oraz do warzyw, ryb, jaj i owoców morza. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 900 g |
| Składniki | Sól, kurkuma, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; czosnek, imbir, gorczyca biała, cynamon, kozieradka, korzeń lubczyku, kmin rzymski, owoc kolendry, kardamon, cukier, goździk, chili, papryka słodka, pieprz czarny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,97 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 285 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1199 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 26,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,9 g |
| Cukry | 7,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 37 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: