Opis szczegółowy
Odkryj sekret zdrowia i urody! 100% naturalna woda z wnętrza kokosa to światowy hit. Jest idealna dla osób aktywnych, na diecie, dbających o zdrowie. Wspaniale nawadnia. Bez dodatku cukru, bez tłuszczu. Ma skład niemal identyczny jak osocze ludzkiej krwi, jest więc doskonale przyswajalna. Odżywia i dodaje energii. Poprawia trawienie. To efektywny hipertonik uzupełniający elektrolity po wysiłku fizycznym.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
| Pojemność | 520 ml |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Skład dodatkowy | Woda kokosowa 99,99 %, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; przeciwutleniacz: pirosiarczyn sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Waga jednostkowa brutto | 0,59 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 280 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 91 kJ |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Potas | 161,5 mg/100ml |
| Potas (%RWS) | 8 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |