Cioffi Stracciatella. Kremowy ser w strzępkach zatopiony w śmietanie 150g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 411219
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Cioffi Stracciatella. Kremowy ser w strzępkach zatopiony w śmietanie 150g
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Typu włoskiego |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Składniki | Pasteryzowane mleko krowie, śmietana uht 50%, sól, podpuszczka, substancja konserwująca: e202. |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy (sery podpuszczkowe)(zaw. tłuszczu 50%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: ul. 3 maja, bud.a2 8 kod pocztowy i miasto: 05-800 pruszków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 117 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 235 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 973 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: