Cioffi Mozzarella di bufala campana ChOG 12x10g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 175539
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Mozzarella di bufala campana ChOG
Ser pełnotłusty z mleka bawolego, podpuszczkowy, niedojrzewający
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Bawole |
|---|---|
| Gatunek sera | Mozzarella |
| Składniki | Pasteryzowane mleko bawole, sól, podpuszczka. zawartość tłuszczu w suchej masie: min. 52%. |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy (sery podpuszczkowe)(zaw. tłuszczu 50%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 120 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: ul. 3 maja, bud.a2 8 kod pocztowy i miasto: 05-800 pruszków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 325 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 247 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1024 kJ |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: