'Cieszyn Lager 500 ml X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 407400_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Piwo Cieszyński Lager
Piwo dolnej fermentacji o przyjemnym, pełnym i orzeźwiającym smaku ze średnią goryczką, znakomicie gasi pragnienie
Parametry produktu
| Rodzaj | Jasne, Lager, Piwo dolnej fermentacji |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczny (classic) |
| Zawartość alkoholu | 5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Skład | woda, słód jęczmienny, chmiel, drożdże |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: arcyksiążęcy browar zamkowy cieszyn sp. z o.o. ulica i numer: dojazdowa 2 kod pocztowy i miasto: 43-400 cieszyn pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 42 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 177 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: