Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 512562
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowo- cielęca homogenizowana wędzona parzona. Produkt zmienno wagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 9,0 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Mięso 75% (w tym: wieprzowe 65%, cielęcina 10%), woda, sól, skrobia, skrobia modyfikowana, białko wieprzowe, błonnik ziemniaczany, przyprawy (zawierają gorczycę), wzmacniacz smaku: e621; regulatory kwasowości: e261, e326; stabilizator: e451; glukoza, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz: e301; substancja konserwująca: azotyn sodu; osłonka jadalna: kolagenowa wołowa. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (pszenny, owsiany), soję, mleko, jaja i seler. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,4 - 0,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 40 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 12 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 243 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 243 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1007 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1007 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E261 Octan potasu, E326 Mleczan potasu, E621 Glutaminian monosodowy, E451 Trifosforany, E301 Askorbinian sodu, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Wzmacniacz smaku, Stabilizator, Przeciwutleniacz, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Kiełbasa otrzymana z mięsa wieprzowo- cielęcego, homogenizowana, peklowana, wędzona, parzona. batony w jadalnej osłonce kolagenowej wołowej, odkręcane w odcinki o długości ok. 11-13 cm i średnicy przekroju ok.18-20 mm, pozostawione w zwojach. powierzchnia jasnobrązowa, czysta, sucha, gładka. osłonka ściśle przylega do masy mięsnej. składniki mięsno- tłuszczowe homogenizowane. na przekroju wszystkie składniki równomiernie rozmieszczone, dopuszczalne pojedyncze cząstki składników mięsnych drobno rozdrobnionych oraz pojedyncze otwory powietrzne wielkości do 5 mm. niedopuszczalne skupiska jednego ze składników, zacieki tłuszczu lub galarety. konsystencja ścisła, elastyczna. związanie dobre. zewnętrzna: osłonki – jasnobrązowa. na przekroju: masy mięsnej – jasnoróżowa do różowej, dopuszcza się barwę jasnokremową z odcieniem różowym. typowy dla kiełbasy otrzymanej z mięsa wieprzowo- cielęcego, peklowanego, wędzonego, parzonego, z wyczuwalnym dodatkiem użytych przypraw. |
|---|---|
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: