Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe powyżej 8 miesięcy BIO 100 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4260133234918
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Zbożowa przekąska o łagodnym, jabłkowym charakterze sprawdzi się u najmłodszych smakoszy. Naturalny błonnik wspiera sytość, a witamina B1 dopełnia składu. Świetna do szkolnego plecaka.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zużyj zawartość w ciągu 4 tygodni po otwarciu torebki.
Składniki
MĄKA ORKISZOWA** 35%, MĄKA PSZENNA** 23%, koncentrat z soku jabłkowego** 19%, olej słonecznikowy** 11%, SKROBIA PSZENNA** 11%, witamina B1. ** składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
ZAWIERA GLUTEN.
Możliwe alergeny
MOŻE ZAWIERAĆ ŚLADOWE ILOŚCI SOI I POCHODNYCH SOI.
Informacje o produkcie
Marka: FRUCHTBAR
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1707 kJ / 405 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Węglowodany | 67 g |
| Cukry | 14 g |
| Błonnik | 2.7 g |
| Białko | 8.2 g |
| Sól | g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: