Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8008698003152
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Bezglutenowa ciabatta do dalszego odpieku.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miesjcu
Składniki
woda, zakwas (mąka ryżowa, woda), skrobia kukurydziana, ziarna słonecznika 5 %, mąka gryczana, ziarna lnu 4 %, syrop z buraków cukrowych, błonnik pokarmowy, skrobia ryżowa, koncentrat soku jabłkowego, drożdże, substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza; izolat białka sojowego, sól, tłuszcz roślinny, regulator kwasowości: kwas winowy
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1150/274 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Węglowodany | 40 g |
| Cukry | 3.7 g |
| Błonnik | 8.9 g |
| Białko | 5.8 g |
| Sól | 1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: