Chupa Chups cukierki Candy Necklace 17,7g X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 595157_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Słodkie naszyjniki? Tak! Ciesz się zabawą i pysznymi smakami pudrowych cukierków od Chupa Chups.
Parametry produktu
| Typ | Pudrowe |
|---|---|
| Smak | Wieloowocowy |
| Zawartość netto | 17,7 g |
| Dodatki | Brak dodatków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | Dekstroza syrop glukozowy substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych) kwas (kwas cytrynowy) maltodekstryna aromaty olej roślinny (kokosowy) barwniki (ekstrakt z papryki, antocyjany, betanina, karoteny) |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Krakowiaków 50 Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 960 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 371 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1574 kJ |
| Wielkość porcji | 17,7 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,6 g |
| Cukry | 86 g |
| Zawartość węglowodanów | 88 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: