Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 869872
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Guma balonowa o smaku truskawkowym, jagodowym i bananowym z płynnym nadzieniem.
Parametry produktu
| Smak | Bananowy, Jagodowy, Truskawkowy |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | Cukier, baza gumowa, syrop glukozowy, stabilizatory (sorbitole, glicerol), substancja zagęszczająca (guma arabska), aromaty, kwasy (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), substancje glazurujące (szelak, wosk carnauba), emulgator (lecytyny (z soi)), tłuszcz kokosowy, regulator kwasowości (węglany sodu), przeciwutleniacz (e321), barwniki (kurkumina, błękit brylantowy fcf, karmin). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,61 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: perfetti van melle polska sp. z o.o. ulica i numer: krakowiaków 50 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: