Chrzan tarty Polonaise 890g
Wystaw opinię o produkcie
Produkt otrzymany ze świeżych korzeni chrzanu, pozbawionych skórki, przetartych, z dodatkiem wody, octu spirytusowego , cukru, mleka w proszku, soli, oleju roślinnego, regulatora kwasowości – kwasu cytrynowego
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 715875
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Produkt otrzymany ze świeżych korzeni chrzanu, pozbawionych skórki, przetartych, z dodatkiem wody, octu spirytusowego , cukru, mleka w proszku, soli, oleju roślinnego, regulatora kwasowości – kwasu cytrynowego
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Chrzan |
| Zawartość netto | 890 g |
| Składniki | Chrzan 62 %, woda, ocet spirytusowy, cukier, mleko w proszku, sól, olej rzepakowy, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, substancja konserwująca – pirosiarczyn sodu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Barbara Mastalerz Ulica i numer: Zazamcze 5 B Kod pocztowy i miasto: 33-200 Dąbrowa Tarnowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 102 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 432 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 2,7 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 18 g |
| Zawartość węglowodanów | 18 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E223 Disiarczan sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja konserwująca |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: