Chrupki kukurydziane o smaku słonego karmelu BEZGL. BIO 30 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8588007731452
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczne chrupki kimifinne to świetna przekąska dla dzieci i dorosłych. Serduszka o smaku słonego karmelu nie zawierają glutenu, soi i orzechów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych.
Składniki
kukurydza*77%, olej słonecznikowy*14%, przyprawa do słonego karmelu*9% (cukier*, mleko w proszku*, sól morska, aromat karmelowy, kakao w proszku*, cukier karmelizowany*)
*Z kontrolowanych upraw ekologicznych
Alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1881/448 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.6 g |
| Węglowodany | 67 g |
| Cukry | 4.7 g |
| Błonnik | 4.5 g |
| Białko | 8.9 g |
| Sól | 0.23 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: