Chrupki kukurydziane Dinozaury o smaku ketchupowym BEZGL. BIO 50 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8588004638327
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczne bezGLUTENowe pieczone chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym. Idealna przekąska dla dzieci!
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed bezpośrednim dostępem promieni słonecznych.
Składniki
kukurydza 75%(mąka i/lub ziarna), olej słonecznikowy*, przyprawa ketchupowa*5%(pomidor*, sól, cukier*, mąka kukurydziana*, ekstrakt z drożdży(z kukurydzy), papryka*, koncentrat pomidorowy*, pieprz*, olej słonecznikowy*, czosnek*, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, sól, ekstrakt pieprzu*). *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2115/507 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 20.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.54 g |
| Węglowodany | 68.1 g |
| Cukry | 3.5 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 7.2 g |
| Sól | 2.5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: