Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 455180-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kiełbasa grubo rozdrobniona , fermentowana
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, dekstryna, przyprawy, cukier, dekstroza, białko sojowe, substancja konserwująca (E250), substancja wiążąca (E451), przeciwutleniacze (E331, E316), barwnik (E120), kultury starterowe, czosnek. 100g produktu wyprodukowano z 118g mięsa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Czechy |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Salam Dąbrowski i wspólnicy spółka jawna Ulica i numer: Bierutowska 29 Kod pocztowy i miasto: 51-317 Wrocław PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 443 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1835 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 184 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 2,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 38 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,8 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: