'Chopin Rye vodka 50% 500ml + 2 kieliszki X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 149158_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Precyzyjnie dobierane żyto z Podlasia oraz kryształowo czysta woda nadają zbożowej wódce Chopin niespotykanie szlachetny charakter. Jej dystyngowane wzornictwo oraz wykwintny smak i aromat cieszą się uznaniem nabywców od 1993 roku. W zestawie z eleganckim kieliszkiem.
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta, Premium |
|---|---|
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Samodzielnie, Drinki |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Podlaska Wytwórnia Wódek “Polmos” Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie Ulica i numer: Frascati 12 Kod pocztowy i miasto: 00-483 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: