Chleb Tostowy Pełnoziarnisty 500g Dan Cake
Wystaw opinię o produkcie
Delikatny Chleb Tostowy Pełnoziarnisty z miękką skórką wyrabiany jest z najwyższej jakości mąki pszennej białej i pełnoziarnistej, na zakwasie chlebowym i bez użycia konserwantów. Swoją świeżość zachowuje dzięki unikalnej recepturze i procesowi pasteryzacji. Jest doskonały na ciepło jako potocznie zwany tost, ale również ma swoich zwolenników jako baza do kanapek na zimno.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 531783
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Delikatny Chleb Tostowy Pełnoziarnisty z miękką skórką wyrabiany jest z najwyższej jakości mąki pszennej białej i pełnoziarnistej, na zakwasie chlebowym i bez użycia konserwantów. Swoją świeżość zachowuje dzięki unikalnej recepturze i procesowi pasteryzacji. Jest doskonały na ciepło jako potocznie zwany tost, ale również ma swoich zwolenników jako baza do kanapek na zimno.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Pełnoziarnisty |
| Składniki | Składniki: 32% mąka pszenna pełnoziarnista (typ 1850), 31% mąka pszenna, woda, 12% zakwas pszenny chlebowy (woda, mąka pszenna), olej rzepakowy, cukier, drożdże, sól, mąka z bobu, środek do przetwarzania mąki: kwas askrobinowy; regulator kwasowości: octany sodu, alkohol etylowy. . Produkt może zawierać nasiona sezamu, mleko (łącznie z laktozą), orzechy i jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dan Cake Polonia Sp z o.o. Ulica i numer: Transportowców 15 Kod pocztowy i miasto: 32-500 Chrzanów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 247 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1043 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 9,5 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 43 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: