Cheddar Truffle Trove 150g Snowdonia
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 265517
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Cheddar - w kolorze dojrzałej bieli z dodatkiem wosku, z czarną letnią truflą. Mocny pikantny smak i smak trufli. Ser ma gładką kremową konsystencję z małymi kawałkami trufli. Wygląd jest blado kremowożółty z ciemnymi drobinkami trufli.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Angielski |
| Gatunek sera | Cheddar |
| Smak | Wyrazisty |
| Składniki | Ser cheddar 98,6 % (mleko krowie pasteryzowane, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, bakterie fermentacji kwasu mlekowego), 1,3 % suszona czarna trufla letnia (tuber aestivum vitt.), aromat. wosk nie do spożycia. |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery kwasowe) (zaw. tłuszczu 30%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wielka Brytania |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 2160 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 75 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 416 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1726 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 23,8 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: