'Chateaux Castel Wino Cru La Maqueline Bordeaux AOC 750ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 127759
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wino czerwone, wytrawne, francuskie. Merlot dominujący w mieszance, Cru la Maqueline jest świeżym, żywym i nowoczesnym winem o doskonałej pijalności. Cabernet Sauvignon i Petit Verdot stanowią pozostałą część mieszanki, wnosząc elegancję i złożoność. Dojrzałe, konfiturowe nuty ciemnych owoców łączą się z delikatniejszymi aromatami prażonych orzechów i Moka. To potężne, zrównoważone wino ma jedwabiste, gładkie odczucie w ustach
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon/Merlot/Petit Verdot |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Wędliny, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | A.O.C. |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Bordeaux |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: castel freres sp. z o.o. ulica i numer: ul. st.bodycha 97 kod pocztowy i miasto: 05-816 michałowice-reguły pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: