Cebulka perłowa marynowana 290/170 g Smak
Wystaw opinię o produkcie
Marynowane cebulki Smak są chrupkie i odpowiednio słodkie. Ich kolor wzbogaci wygląd sałatek, a smak nada każdej potrawie oryginalnego wyrazu. Cebulka perłowa stanowi atrakcyjne i smaczne urozmaicenie talerza z przekąskami.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 573188
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Marynowane cebulki Smak są chrupkie i odpowiednio słodkie. Ich kolor wzbogaci wygląd sałatek, a smak nada każdej potrawie oryginalnego wyrazu. Cebulka perłowa stanowi atrakcyjne i smaczne urozmaicenie talerza z przekąskami.
Parametry produktu
| Rodzaj | Marynowane |
|---|---|
| Skład podstawowy | Cebula |
| Zawartość netto | 290 g |
| Składniki | cebulka perłowa (zawiera siarczyny), woda, ocet spirytusowy, cukier, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 170 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | PO OTWARCIU PRZECHOWYWAĆ W LODÓWCE. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 34 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 146 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 0,94 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 7,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: