Castello White 150g
Wystaw opinię o produkcie
Castello White to ręcznie wyrabiany ser z porostem białej pleśni. Łagodny i kremowy, z czasem dojrzewa i rozwija bogatszy aromat. Cienka, biała skórka i bogate kremowe wnętrze to klasyka gatunku w najlepszym wydaniu. Zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy sera pleśniowego.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 78023
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Castello White to ręcznie wyrabiany ser z porostem białej pleśni. Łagodny i kremowy, z czasem dojrzewa i rozwija bogatszy aromat. Cienka, biała skórka i bogate kremowe wnętrze to klasyka gatunku w najlepszym wydaniu. Zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy sera pleśniowego.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Smak | |
| Składniki | mleko pasteryzowane, śmietanka (z mleka), sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, enzym koagulujący: podpuszczka mikrobiologiczna, kultury pleśniowe |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Arla Foods S.A. Ulica i numer: Dworcowa 27 Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 442 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 410 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1692 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 25 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 39 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: