Case De Mexico Tortilla chips serowe 125 g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 886762_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Świetna propozycja dla każdego wielbiciela chrupkich, serowych przekąsek. Tworzą wyśmienity duet w połączeniu z salsą meksykańską, serową lub guacamole. Nachos można również serwować na sposób meksykański, jako ciepłą przekąskę z mielonym mięsem drobiowym lub wołowym, papryką i innymi dodatkami wedle uznania.
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Serowe |
| Zawartość netto | 125 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka kukurydziana 75 %, olej słonecznikowy, mieszanka aromatyzująca o smaku sera (sól, laktoza, syrop glukozowy, proszek serowy (ser (zawiera mleko), serwatka w proszku (zawiera mleko)), skrobia, cukier, aromaty (zawierają mleko), przyprawy w proszku (cebula, czosnek), regulator kwasowości: kwas mlekowy; barwnik: ekstrakt z papryki; olej rzepakowy). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. Ulica i numer: Pieńków 147a Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 800 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,45 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 466 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 140 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1951 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 585 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6 g |
| Cukry | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: