CROCO precle & krakersy MIX 250 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 1011050
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
CROCO precle & krakersy MIX 250 g
Parametry produktu
| Typ | Krakersy |
|---|---|
| Smak | Solone, Klasyczne, Sezamowy, Z makiem |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Mąka pszena (69%), olej palmowy (7%), cukier (3%), substancje spulchniające (wodorowęglan amonu e503, wodorowęglan sodu e500), serwatka w proszku, ekstrakt słodowy, sól jodowana, drożdże, przeciwutleniacze (lecytyna sojowa e322, kwas cytrynowy e330), ziarna sezamu (0,5%), ziarna maku (0,5%), regulator kwasowości (wodorotlenek sodu e524). zawiera gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sps handel sp. z o.o. ulica i numer: grójecka 194/91 kod pocztowy i miasto: 07-410 ostrołęka pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 476 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 119 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 500 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 8,8 g |
| Zawartość błonnika | 2,6 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 3 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: