COMBER JAGNIĘCY Z KOŚCIĄ MROŻONY, TENDER MEAT VACUUM ok. 1 KG
Wystaw opinię o produkcie
Comber jagnięcy z kością mrożony, produkt zmiennowagowy, waga opakowania zbiorczego ok. 10 kg.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 652265
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Jagnięcina |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Comber |
| Klasa | I |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Z kośćmi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Nowa Zelandia |
| Składniki | Mięso jagnięce. |
| Temperatura przechowywania min - max | -20 - -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,8 - 1,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Tender MeatUlica i numer: UL. WOLNOŚCI 21Kod pocztowy i miasto: 09-100 PŁOŃSK PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: