CLARINA Kubki celulozowe białe 350ml 50 sztuk
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 245620
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kubki papierowe do podawania napojów ciepłych oraz zimnych. Do stosowania jednorazowego w domu oraz w gastronomii.
Maksymalna temperatura płynu 70°C przez 10 minut.
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Papier |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Pojemność | 350 ml |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Zawartość surowca wtórnego | Tektura falista 0% |
| Średnica | 9 cm |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: aku sp. z o.o. ulica i numer: zajączkowo 27c kod pocztowy i miasto: 83-110 tczew pl |
| Wymiary (SxWxG) | 9 x 9,5 x 9 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 18 szt. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: